Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Uğurmumcu Kombi Servisi

Uğurmumcu kombi servisi olarak kombi periyodik bakımı, kombi onarımı, kombi montajı gibi durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da onarım gereken kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli ekipmanları ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Uğurmumcu kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz değerli Uğurmumcu halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek hizmet getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Değerli Uğurmumcu sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk zamanki verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve tamiri üzerinde eğitimli Uğurmumcu kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü performansı alırsınız.

Kombi Servisi Uğurmumcu

Uğurmumcu kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her tür ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve deneyime sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.