Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Şaşkınbakkal Kombi Servisi

Şaşkınbakkal kombi servisi olarak kombi senelik bakımı, kombi onarımı, kombi montajı v.b. hallerde sizlere çözüm oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da onarım lazım olan kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Firmamız son teknoloji aletleri ile tecrübeli çalışanları barındırmaktadır. Şaşkınbakkal kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz tecrübemiz ile siz değerli Şaşkınbakkal halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek hizmet sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kıymetli Şaşkınbakkal sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk günkü performansı ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve tamiri üzerinde eğitimli Şaşkınbakkal kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki verimi alırsınız.

Kombi Servisi Şaşkınbakkal

Şaşkınbakkal kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her tür ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve deneyime sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet vermektedir.