Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kazasker Kombi Servisi

Kazasker kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi onarımı, kombi montajı v.b. hallerde müşterilerimize çözüm oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da onarım gereken kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli aletleri ile deneyimli çalışanları barındırmaktadır. Kazasker kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz deneyimimiz ile siz kıymetli Kazasker halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek servis getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kıymetli Kazasker sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk günkü performansı ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde eğitimli Kazasker kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü performansı alırsınız.

Kombi Servisi Kazasker

Kazasker kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her çeşit ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve deneyime sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.