Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kayışdağı Kombi Servisi

Kayışdağı kombi servisi olarak kombi periyodik bakımı, kombi tamiri, kombi montajı v.b. durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da onarım gereken kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Firmamız modern ekipmanları ile tecrübeli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Kayışdağı kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz değerli Kayışdağı halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek hizmet getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kıymetli Kayışdağı sakini soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk günkü performansı ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve tamiri üzerinde eğitimli Kayışdağı kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki performansı alırsınız.

Kombi Servisi Kayışdağı

Kayışdağı kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her tür ısıtıcı cihazlarının bütününde bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.