Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kalamış Kombi Servisi

Kalamış kombi servisi olarak kombi senelik bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi hallerde sizlere çözüm oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da onarım lazım olan kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Firmamız son teknoloji aletleri ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Kalamış kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz değerli Kalamış halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek hizmet sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Değerli Kalamış mutisi soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk zamanki performansı ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve tamiri üzerinde eğitimli Kalamış kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki performansı alırsınız.

Kombi Servisi Kalamış

Kalamış kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her çeşit ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve deneyime sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet vermektedir.