Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy kombi servisi olarak kombi senelik bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Acil bakım görmesi ya da tamir lazım olan kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Firmamız modern ekipmanları ile tecrübeli çalışanları barındırmaktadır. Kadıköy kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz tecrübemiz ile siz kıymetli Kadıköy halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek hizmet getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Değerli Kadıköy mutisi soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk günkü verimi ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi Servisi Kadıköy

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve tamiri üzerinde donanımlı Kadıköy kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki performansı alırsınız. Kadıköy kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her çeşit ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve deneyime sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.