Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

İcadiye Kombi Servisi

İcadiye kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı v.b. durumlarda müşterilerimize çözüm oluyoruz. Acil bakım görmesi ya da tamir lazım olan kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli ekipmanları ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. İcadiye kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz kıymetli İcadiye halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek servis sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Kıymetli İcadiye mutisi soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk günkü verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı konusunda donanımlı İcadiye kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki performansı alırsınız.

Kombi Servisi İcadiye

İcadiye kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her çeşit ısıtma cihazlarının bütününde bilgi ve deneyime sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet vermektedir.