Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Feneryolu Kombi Servisi

Feneryolu kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da onarım gereken kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli aletleri ile deneyimli çalışanları barındırmaktadır. Feneryolu kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz kıymetli Feneryolu halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek servis getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Değerli Feneryolu sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk günkü verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve tamiri konusunda donanımlı Feneryolu kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü performansı alırsınız.

Kombi Servisi Feneryolu

Feneryolu kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her çeşit ısıtıcı cihazlarının bütününde bilgi ve tecrübeye sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet sunmaktadır.