Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Bulgurlu Kombi Servisi

Bulgurlu kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı v.b. hallerde müşterilerimize çözüm oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da tamir gereken kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli aletleri ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Bulgurlu kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz tecrübemiz ile siz kıymetli Bulgurlu halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek servis getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Değerli Bulgurlu sakini soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk zamanki verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı konusunda eğitimli Bulgurlu kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü verimi alırsınız.

Kombi Servisi Bulgurlu

Bulgurlu kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her çeşit ısıtma cihazlarının tamamında bilgi ve tecrübeye sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet sunmaktadır.