Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Suadiye Klima Servisi

Suadiye kombi servisi olarak kombi periyodik bakımı, kombi onarımı, kombi montajı v.b. durumlarda müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Bir an önce bakım görmesi ya da tamir gereken kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli ekipmanları ile deneyimli çalışanları barındırmaktadır. Suadiye kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz tecrübemiz ile siz kıymetli Suadiye halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek servis sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kıymetli Suadiye sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk zamanki verimi ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde eğitimli Suadiye kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki performansı alırsınız.

Klima Servisi Suadiye

Suadiye kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her tür ısıtıcı cihazlarının bütününde bilgi ve deneyime sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet vermektedir.