Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Moda Kombi Servisi

Moda kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi onarımı, kombi montajı gibi hallerde müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Bir an önce bakım görmesi ya da onarım lazım olan kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Şirketimiz son teknoloji aletleri ile tecrübeli çalışanları barındırmaktadır. Moda kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız tecrübemiz ile siz değerli Moda halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek hizmet sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Kıymetli Moda mutisi soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk günkü performansı ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve tamiri üzerinde donanımlı Moda kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü verimi alırsınız.

Kombi Servisi Moda

Moda kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her çeşit ısıtıcı cihazlarının bütününde bilgi ve tecrübeye sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet vermektedir.