Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Levent Kombi Servisi

Levent kombi servisi olarak kombi senelik bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi durumlarda müşterilerimize çözüm oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da tamir gereken kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Şirketimiz son teknoloji aletleri ile tecrübeli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Levent kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz tecrübemiz ile siz değerli Levent halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek servis sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Değerli Levent sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk günkü performansı ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve tamiri üzerinde donanımlı Levent kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki performansı alırsınız.

Kombi Servisi Levent

Levent kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her çeşit ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet vermektedir.