Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kuyubaşı Kombi Servisi

Kuyubaşı kombi servisi olarak kombi periyodik bakımı, kombi tamiri, kombi montajı v.b. hallerde müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da onarım lazım olan kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli aletleri ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Kuyubaşı kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz değerli Kuyubaşı halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek hizmet getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Değerli Kuyubaşı mutisi soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk günkü verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde eğitimli Kuyubaşı kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki performansı alırsınız.

Kombi Servisi Kuyubaşı

Kuyubaşı kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her tür ısıtıcı cihazlarının bütününde bilgi ve tecrübeye sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet vermektedir.