Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Koşuyolu Kombi Servisi

Koşuyolu kombi servisi olarak kombi periyodik bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi hallerde sizlere çözüm oluyoruz. Acil bakım görmesi ya da tamir gereken kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli ekipmanları ile nitelikli çalışanları barındırmaktadır. Koşuyolu kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz değerli Koşuyolu halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek hizmet getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Değerli Koşuyolu mutisi soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk günkü performansı ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi Servisi Koşuyolu

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde eğitimli Koşuyolu kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü verimi alırsınız. Koşuyolu kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her tür ısıtma cihazlarının tamamında bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.