Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

İdealtepe Kombi Servisi

İdealtepe kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi onarımı, kombi montajı v.b. durumlarda müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Bir an önce bakım görmesi ya da tamir gereken kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Firmamız kaliteli ekipmanları ile deneyimli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. İdealtepe kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz deneyimimiz ile siz değerli İdealtepe halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek hizmet getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Değerli İdealtepe mutisi soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk günkü verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve tamiri üzerinde eğitimli İdealtepe kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki performansı alırsınız.

Kombi Servisi İdealtepe

İdealtepe kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her tür ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet vermektedir.