Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Çengelköy Kombi Servisi

Çengelköy kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi onarımı, kombi montajı v.b. durumlarda müşterilerimize çözüm oluyoruz. Bir an önce bakım görmesi ya da onarım lazım olan kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Firmamız kaliteli aletleri ile nitelikli çalışanları barındırmaktadır. Çengelköy kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz deneyimimiz ile siz kıymetli Çengelköy halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek servis sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Değerli Çengelköy sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk zamanki verimi ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde eğitimli Çengelköy kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki verimi alırsınız.

Kombi Servisi Çengelköy

Çengelköy kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her çeşit ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve deneyime sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet vermektedir.