Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Çakmak Kombi Servisi

Çakmak kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi onarımı, kombi montajı v.b. durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da tamir lazım olan kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Firmamız kaliteli aletleri ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Çakmak kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz deneyimimiz ile siz değerli Çakmak halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek hizmet sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Değerli Çakmak mutisi soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk zamanki performansı ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı konusunda donanımlı Çakmak kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü verimi alırsınız.

Kombi Servisi Çakmak

Çakmak kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her çeşit ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.