Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Şile Kombi Servisi

Şile kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi hallerde müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Acil bakım görmesi ya da onarım gereken kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Şirketimiz modern aletleri ile tecrübeli çalışanları barındırmaktadır. Şile kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz tecrübemiz ile siz kıymetli Şile halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek servis getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Değerli Şile mutisi soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk günkü verimi ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve tamiri üzerinde donanımlı Şile kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü verimi alırsınız.

Kombi Servisi Şile

Şile kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her tür ısıtma cihazlarının bütününde bilgi ve tecrübeye sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet vermektedir.