Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Selamiçeşme Kombi Servisi

Selamiçeşme kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı v.b. durumlarda sizlere çözüm oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da tamir gereken kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Firmamız kaliteli aletleri ile tecrübeli çalışanları barındırmaktadır. Selamiçeşme kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz kıymetli Selamiçeşme halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek hizmet getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Değerli Selamiçeşme mutisi soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk zamanki performansı ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi Servisi Selamiçeşme

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve tamiri üzerinde donanımlı Selamiçeşme kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki performansı alırsınız. Selamiçeşme kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her tür ısıtma cihazlarının bütününde bilgi ve deneyime sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet vermektedir.