Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kavacık Kombi Servisi

Kavacık kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi onarımı, kombi montajı gibi hallerde müşterilerimize çözüm oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da onarım lazım olan kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli ekipmanları ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Kavacık kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız tecrübemiz ile siz değerli Kavacık halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek servis getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Değerli Kavacık mutisi soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk zamanki verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde eğitimli Kavacık kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü verimi alırsınız.

Kombi Servisi Kavacık

Kavacık kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her tür ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve tecrübeye sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet vermektedir.