Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Çekmeköy Kombi Servisi

Çekmeköy kombi servisi olarak kombi senelik bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi hallerde sizlere çözüm oluyoruz. Acil bakım görmesi ya da onarım lazım olan kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Firmamız son teknoloji ekipmanları ile deneyimli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Çekmeköy kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz tecrübemiz ile siz kıymetli Çekmeköy halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek servis getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Değerli Çekmeköy mutisi soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk zamanki verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve tamiri konusunda donanımlı Çekmeköy kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü verimi alırsınız.

Kombi Servisi Çekmeköy

Çekmeköy kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her tür ısıtıcı cihazlarının bütününde bilgi ve tecrübeye sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet vermektedir.