Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ataşehir Kombi Servisi

Beykoz kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı v.b. durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da tamir gereken kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Firmamız son teknoloji ekipmanları ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Beykoz kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz değerli Beykoz halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek hizmet sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Değerli Beykoz sakini soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk zamanki performansı ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi Servisi Ataşehir

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve tamiri üzerinde eğitimli Beykoz kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü performansı alırsınız. Beykoz kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her çeşit ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve tecrübeye sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet vermektedir.