Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ataşehir kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi hallerde müşterilerimize çözüm oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da tamir gereken kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Firmamız kaliteli aletleri ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Ataşehir kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz deneyimimiz ile siz kıymetli Ataşehir halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek hizmet getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Değerli Ataşehir mutisi soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk günkü performansı ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı konusunda eğitimli Ataşehir kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki performansı alırsınız. Ataşehir kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her tür ısıtma cihazlarının bütününde bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet vermektedir.