Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Atalar Kombi Servisi

Atalar kombi servisi olarak kombi periyodik bakımı, kombi onarımı, kombi montajı gibi durumlarda müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da tamir gereken kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Şirketimiz modern ekipmanları ile deneyimli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Atalar kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz tecrübemiz ile siz değerli Atalar halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek hizmet sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Değerli Atalar sakini soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk zamanki verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı konusunda donanımlı Atalar kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü performansı alırsınız.

Kombi Servisi Atalar

Atalar kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her tür ısıtma cihazlarının tamamında bilgi ve tecrübeye sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet vermektedir.