Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Altunizade Kombi Servisi

Altunizade kombi servisi olarak kombi senelik bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi hallerde sizlere çözüm oluyoruz. Bir an önce bakım görmesi ya da onarım lazım olan kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Firmamız kaliteli aletleri ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Altunizade kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz değerli Altunizade halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek servis getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kıymetli Altunizade sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk zamanki performansı ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi Servisi Altunizade

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde eğitimli Altunizade kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü performansı alırsınız. Altunizade kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her tür ısıtma cihazlarının bütününde bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.