Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi onarımı, kombi montajı v.b. durumlarda müşterilerimize çözüm oluyoruz. Bir an önce bakım görmesi ya da tamir lazım olan kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Şirketimiz modern ekipmanları ile deneyimli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Üsküdar kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz tecrübemiz ile siz kıymetli Üsküdar halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek servis sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Değerli Üsküdar sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk zamanki verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi Servisi Üsküdar

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve tamiri konusunda eğitimli Üsküdar kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki verimi alırsınız. Üsküdar kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her tür ısıtıcı cihazlarının bütününde bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.