Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye kombi servisi olarak kombi senelik bakımı, kombi onarımı, kombi montajı gibi hallerde müşterilerimize çözüm oluyoruz. Bir an önce bakım görmesi ya da tamir lazım olan kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Şirketimiz son teknoloji ekipmanları ile nitelikli çalışanları barındırmaktadır. Ümraniye kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz deneyimimiz ile siz değerli Ümraniye halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek hizmet sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Değerli Ümraniye mutisi soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk zamanki verimi ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve tamiri konusunda donanımlı Ümraniye kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki verimi alırsınız.

Kombi Servisi Ümraniye

Ümraniye kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her tür ısıtma cihazlarının tamamında bilgi ve deneyime sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet vermektedir.