Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Tuzla Kombi Servisi

Tuzla kombi servisi olarak kombi senelik bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi hallerde müşterilerimize çözüm oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da onarım lazım olan kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli ekipmanları ile deneyimli çalışanları barındırmaktadır. Tuzla kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz deneyimimiz ile siz kıymetli Tuzla halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek hizmet sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Değerli Tuzla mutisi soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk günkü verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi Servis Tuzla

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve tamiri konusunda eğitimli Tuzla kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü performansı alırsınız. Tuzla kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her çeşit ısıtma cihazlarının tamamında bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet vermektedir.