Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Pendik Kombi Servisi

Pendik kombi servisi olarak kombi periyodik bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi hallerde müşterilerimize çözüm oluyoruz. Acil bakım görmesi ya da onarım lazım olan kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli aletleri ile nitelikli çalışanları barındırmaktadır. Pendik kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız tecrübemiz ile siz değerli Pendik halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek servis sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Kıymetli Pendik sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk günkü performansı ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi Servisi Pendik

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde eğitimli Pendik kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü verimi alırsınız. Pendik kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her tür ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve deneyime sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.