Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Maltepe Kombi Servisi

Maltepe kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı v.b. hallerde sizlere çözüm oluyoruz. Bir an önce bakım görmesi ya da onarım lazım olan kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Firmamız son teknoloji aletleri ile nitelikli çalışanları barındırmaktadır. Maltepe kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz kıymetli Maltepe halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek servis getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Kıymetli Maltepe mutisi soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu rahatın uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk günkü verimi ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi Servisi Maltepe

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde eğitimli Maltepe kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki verimi alırsınız. Maltepe kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her çeşit ısıtıcı cihazlarının bütününde bilgi ve deneyime sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.