Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kurtköy Kombi Servisi

Kurtköy kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi onarımı, kombi montajı gibi hallerde sizlere çözüm oluyoruz. Acil bakım görmesi ya da onarım gereken kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli aletleri ile nitelikli çalışanları barındırmaktadır. Kurtköy kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz deneyimimiz ile siz kıymetli Kurtköy halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek servis sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Kıymetli Kurtköy sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk günkü verimi ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin v.b. tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi Servisi Kurtköy

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve tamiri konusunda eğitimli Kurtköy kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü performansı alırsınız. Kurtköy kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her çeşit ısıtma cihazlarının bütününde bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.