Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kartal Kombi Servisi

Kartal kombi servisi olarak kombi senelik bakımı, kombi tamiri, kombi montajı v.b. durumlarda sizlere yardımcı oluyoruz. Acil bakım görmesi ya da onarım gereken kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Firmamız son teknoloji ekipmanları ile tecrübeli çalışanları barındırmaktadır. Kartal kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz deneyimimiz ile siz değerli Kartal halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek servis getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Değerli Kartal mutisi soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk günkü performansı ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde eğitimli Kartal kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki performansı alırsınız.

Kombi Servisi Kartal

Kartal kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her tür ısıtma cihazlarının bütününde bilgi ve deneyime sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet sunmaktadır.