Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

İçerenköy Kombi Servisi

İçerenköy kombi servisi olarak kombi periyodik bakımı, kombi tamiri, kombi montajı v.b. durumlarda müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Acil bakım görmesi ya da onarım gereken kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli aletleri ile tecrübeli çalışanları barındırmaktadır. İçerenköy kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz kıymetli İçerenköy halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek hizmet sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Kıymetli İçerenköy mutisi soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk günkü verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde eğitimli İçerenköy kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü verimi alırsınız.

Kombi Servisi İçerenköy

İçerenköy kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her çeşit ısıtma cihazlarının tamamında bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.