Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Göztepe Kombi Servisi

Göztepe kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı gibi durumlarda müşterilerimize çözüm oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da tamir lazım olan kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli aletleri ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Göztepe kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız deneyimimiz ile siz kıymetli Göztepe halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek servis sunmaktadır. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kıymetli Göztepe mutisi soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun seneler kombinizi satın aldığınız ilk günkü performansı ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde eğitimli Göztepe kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki verimi alırsınız.

Kombi Servisi Göztepe

Göztepe kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her tür ısıtıcı cihazlarının bütününde bilgi ve tecrübeye sahip teknik ekibimiz ile servis hizmet vermektedir.