Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Caddebostan Kombi Servisi

Caddebostan kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi tamiri, kombi montajı v.b. hallerde müşterilerimize çözüm oluyoruz. Acil bakım görmesi ya da tamir lazım olan kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Firmamız son teknoloji ekipmanları ile nitelikli çalışanları barındırmaktadır. Caddebostan kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz tecrübemiz ile siz kıymetli Caddebostan halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek hizmet getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kıymetli Caddebostan mutisi soğuk havalarda kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk zamanki performansı ile devam etmesi için ısıtma cihazınızın belirli periyotlar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve rahat sağlar.

Kombi Servisi Caddebostan

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve tamiri üzerinde donanımlı Caddebostan kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk zamanki performansı alırsınız. Caddebostan kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her çeşit ısıtıcı cihazlarının bütününde bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.