Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Bostancı Kombi Servisi

Bostancı kombi servisi olarak kombi yıllık bakımı, kombi onarımı, kombi montajı v.b. durumlarda sizlere çözüm oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da tamir gereken kombiniz ile yakından ilgileniyoruz. Firmamız kaliteli aletleri ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Bostancı kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle harmanladığımız tecrübemiz ile siz değerli Bostancı halkına kombi bakım ve kombi onarım teminatı vererek hizmet getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 yıl garanti vermekteyiz.

Kıymetli Bostancı sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk zamanki performansı ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi Servisi Bostancı

Kombi cihazlarınızın tüm bakımını en iyi yapabilecek kombi bakım ve onarımı üzerinde donanımlı Bostancı kombi servis teknikerlerimiz tarafından yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü performansı alırsınız. Bostancı kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası v.b. her tür ısıtma cihazlarının tamamında bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.