Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Acıbadem Kombi Servisi

Acıbadem kombi servisi olarak kombi senelik bakımı, kombi onarımı, kombi montajı gibi hallerde müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Acilen bakım görmesi ya da tamir gereken kombiniz ile bizzat ilgileniyoruz. Şirketimiz kaliteli aletleri ile nitelikli çalışanları bünyesinde bulundurmaktadır. Acıbadem kombi servisiniz,teknik bilgi ve birikimlerimizle birleştirdiğimiz tecrübemiz ile siz değerli Acıbadem halkına kombi bakım ve kombi onarım güvencesi vererek servis getirmektedir. Yaptığımız işçilik ve kombi tamirinde kullandığımız parçalar için müşterilerimize 1 sene garanti vermekteyiz.

Değerli Acıbadem sakini soğuk günlerde kombi ile ısınmanızı garanti altına almak ve bu konforun uzun yıllar kombinizi satın aldığınız ilk zamanki verimi ile sürmesi için ısıtma cihazınızın belirli aralıklar da bakımının yapılması sizin gibi tüketicilere emniyet, tasarruf ve konfor sağlar.

Kombi Servisi Acıbadem

Kombi sistemlerinizin tüm bakımını en iyi sağlayabilecek kombi bakım ve onarımı konusunda eğitimli Acıbadem kombi servis teknikerlerimiz ile yapılması halinde, cihazınızdan ilk günkü performansı alırsınız. Acıbadem kombi servisi, Vaillant,viessman,süsler,protherm,lambert,baxi, immergas,ferroli,fellini,eca,demirdöküm,buderus,bosch,beretta,baymak,baykan, ariston,auer,alarko,airfel markalarının hermatik, bacalı, bacasız kombi, doğalgaz sobası gibi her tür ısıtıcı cihazlarının tamamında bilgi ve tecrübeye sahip teknik çalışanlarımız ile servis hizmet sunmaktadır.